Anatomie obličeje, maska - -

Kód: MW_113350 SALE
Neohodnoceno
514 Kč 424,79 Kč bez DPH
Dostupné na objednávku
Můžeme doručit do:
9.12.2020

Kdo nikdy nechodil na hodiny anatomie, se jistě masky zalekne! Kdo na ní chodil a anatomie byla jeho oblíbeným učivem, si s Vámi jistě rád popovídá. V této masce Anatomie obličeje se proměníte přímo v hororovou postavu. Maska má obličej bez kůže, tedy s vyobrazenou svalovinou a vystouplými žílami! Strašidelný nádech doplňuje rozzuřený výraz s vyceněnými zuby! Jedná se o velmi unikátní kousek!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Anatomie obličeje, maska

Anatomie obličeje, maska jedinečné špičkové kvality se částečně přizpůsobí Vašemu obličeji - stejně je tomu i u profesionálních filmových FX masek vyráběných na míru. Velkou výhodou této masky je její dlouhá životnost, můžete s ní tedy ohromit nesčetněkrát! Maska Vám poskytne i vysoký komfort při nošení. Otvory pro nos umožňují bezproblémové dýchání a hovoření. Otvory na oči jsou prostřihnuty tak, že nikdo neuvidí, kudy se na svět díváte.

Obsah dodávky:

  • Anatomie obličeje, maska (univerzální velikost na dospělou osobu)

Materiál: latex

Vývoj anatomie je spjat s počátky medicíny. První pitva byla provedena ve starém Egyptě jako součást přípravy těl zemřelých pro mumifikaci. I to vedlo k získávání poznatků o anatomii člověka. Za zakladatele anatomie (jako vědního oboru) jsou považováni starověcí lékaři Herophilos a Erasistrakos, kteří prý kromě mrtvol, pitvali i odsouzence k smrti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Strašidelné Masky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: