Benátská maska s pery Incas Colombina scacchi colore piume nere

Kód: MW_101210
Neohodnoceno
2 292 Kč 1 894,21 Kč bez DPH
Dostupné na objednávku
Můžeme doručit do:
17.5.2021

Benátská maska s pery Incas Colombina scacchi colore piume nere je krásná a barevná škraboška, která je doplněna černými pery. Jedná se o ruční výrobu podle tradičních postupů předávaného z generace na generaci již z dob renesanční Itálie. Díky svému provedení je maska také krásným sběratelským kusem vhodným i pro dekorační účely.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Benátská maska s pery Incas Colombina scacchi colore piume nere

Benátské masky jsou již staletí známé masky pocházející z Italských Benátek. Tyto masky se typicky  nosily během Carnevale (Benátský karneval), ale také při mnoha příležitostech, kde nositel skrýval svou identitu a příslušnost ke společenské třídě. Nošení masky umožňovalo jednat svobodně a uvolněně když se nositel bavil ve společnostech, které se vymykaly jeho sociálnímu a společenskému postavení. Často se masky staly i součástí milostného namlouvání mladých milenců a zamilovaných jedinců.

Benátská maska s pery Incas Colombina scacchi colore piume nere

Typickým znakem Benátské masky je její zdobení jasnými a lesklými barvami jako je například zlatá barva. Celek působil barokním stylem a často design vycházel z Commedia dell’arte (komedie profesionálních herců) tedy improvizovaného divadla barokní Itálie. 

Popis:

  • rozměry cca: 26 x 36cm
  • Materiál: Papírmašé + peří
  • rukodělný tradiční výrobek Italských mistrů
  • vhodné pro dekorační a karnevalové účely

Doplňkové parametry

Kategorie: Benátské masky s pery
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: