Čert hrůzy půlmaska

Kód: MW-131123
Neohodnoceno
441 Kč 364,46 Kč bez DPH
Skladem (1-3 dny) (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.9.2021

Vysoce kvalitní Čert hrůzy půlmaska s rohy je perfektní pro Vaší přeměnu v čerta. Jde o půlmasku, která zakrývá pouze obličejovou část. Vzadu je opatřena gumičkou. Ručně malovaná latexová maska všechny ohromí úchvatnými detaily. Na masku se částečně přenese i vaše mimika, pokud při nasazení masky použijete lepidlo Mastix, které přenos mimiky zlepší. Všechny tyto vlastnosti a velice kvalitní materiál zajistí masce přesvědčivost a živost a dlouhou životnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čert hrůzy půlmaska

Dodávka obsahuje:

  • Čert hrůzy půlmaska - 1ks včetně rohů a s ďábelským výrazem ve tváři, vše v jednom kuse.
  • Materiál: 100% Latex
  • Maska je k mání pouze v jedné univerzální velikosti vhodné pro dospělého člověka. Zakrývá pouze obličejovou část. Je opatřena gumičkou.

Zatímco běžnou masku můžete po jednom použití zahodit, tato FX maska má díky své extrémně odolné konzistenci materiálu velmi dlouhou životnost. Můžete s ní ohromit či potěšit doslova nesčetněkrát!

Vlastnosti materiálu

Latex používaný pro výrobu masek je velice kvalitní. Je používán tak, aby byla maska co nejpohodlnější a nejvěrohodnější. Vrchní strana masky je hrubší, tak aby vydržela její používání a vynikly detaily. Spodní strana, kterou máte na obličeji je hladká, tak aby nošení masky bylo příjemné a maska lépe přilnula k vašemu obličeji.

Dobrý typ

Latexová maska částečně umožňuje přenos Vaší mimiky. Je zapotřebí použít lepidlo Mastix, které pomáhá k lepšímu přilnutí masky na obličej a tím i k výraznějšímu přenosu mimiky. Lepidlo nanášejte dle potřeby. Pokud je Vám maska větší, tak doporučujeme nanést lepidlo na více míst obličeje. Pokud Vám maska sedí, doporučujeme nanést lepidlo pouze pod oči a kolem nosu, a to právě pro lepší přenos mimiky.

Maska Vám poskytne komfort

Maska Vám poskytne i vysoký komfort nošení. Jsou v ní vytvořeny otvory pro oči a nos. Tyto otvory lze dle potřeby jemně upravit, aby maska lépe seděla. Otvor pro ústa může a nemusí být. Může být na masce klasický otvor na ústa nebo jen malá dírka. Pokud by nebyl vůbec, lze jej vytvořit pomocí manikúrních nůžek velice jemným způsobem. A to buď celá ústa, nebo jen malý otvor na brčko, abyste se mohli během párty napít. 

POZOR!!! Pokud si masku jakýmkoliv způsobem upravíte, nelze poté masku vrátit a požadovat za ni vrácení peněz.

Doplňkové parametry

Kategorie: Masky Čertů a Démonů
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: