Červený drak na krystalovém kameni (kouřící fontánka)

Kód: NN-U5076R0
Neohodnoceno
964 Kč 796,69 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
27.1.2021

Soška Červený drak na krystalovém kameni (kouřící fontánka). Soška je vyrobena z polyresinu a je ručně malovaná. Díky této úpravě je každý drak jiný a skutečný unikát. Jedná se o krásný sběratelský předmět a dekoraci pro každého milovníka fantasy a draků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Červený drak na krystalovém kameni (kouřící fontánka)

Draci jsou legendární magická stvoření, která doprovázejí lidskou kulturu od počátku věků. Prvotní zmínky o dracích pochází již od Sumerů, jejichž představa o podobě draka byla taková, že drak vypadá podobně jako kříženec hada a ptáka Noha. V závislosti na různých kulturách je i role draka jiná. Vždy však byl drak považován za silné a inteligentní stvoření schopné velkých činů a úžasných kouzel. V dnešní době je postava draka spojena zejména s fantasy literaturou.

Vnímání draků je rozličné. Lidé je uctívali, ale také pronásledovali. Odpradávna se objevují v mýtech, legendách, pohádkách. Jak jsou vnímáni různými mytologiemi, se dočtete zde.


Popis sošky:

  • Výška: cca 25 cm
  • Led světlo
  • speciální františek
  • Materiál: polyresin
  • Ručně malovaná

Návod k použití kouřící fontánky: na vrcholu kouřící fontánky je kovový kužel pro umístění speciálního františka. Na něm je tečka, která určuje směr vložení, je to tečka na tečku:). Tento speciální františek kouří dolů a linoucí se kouř kopíruje cestu po sošce. Pod fontánku položte přiloženou podložku. Zabráníte tím umazání vašeho nábytku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pestrobarevní draci
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.86 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: