Evil Dead 2 Evil Ash maska

Kód: MW_108898 SALE
Neohodnoceno
2 388 Kč 1 973,55 Kč bez DPH
Na cestě (7-14 dní)
Můžeme doručit do:
13.7.2021

Tato originální licencovaná maska Evil Dead 2 Evil Ash je inspirována stejnojmenným kultovním hororem. Velmi autentické a detailní zpracování masky včetně syntetických vlasů. Kompletně celá zakrytá hlava a krk pro dokonalé převtělení. Můžete s ní ohromit a hlavně "vyděsit k smrti" doslova nesčetněkrát!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Evil Dead 2 Evil Ash maska

Maska je inspirovaná filmem Evil Dead 2 (v češtině smrtelné zlo), který byl natočen v roce 1987 a kombinuje v sobě prvky hororu, komedie a dramatu. Hlavním hrdinou je Ash, který jede se svou přítelkyní na chalupu hluboko v lesích. Tam si pustí kazetu, na které je nahrán úvodní text z knihy mrtvých, který má takovou sílu, že probudí všechny démony v okolí. Ti se zmocní Ashovi přítelkyně a jemu začnou ovládat ruku. Na chatu brzy přijede skupina dalších lidí, kteří najdou jen samou krev a Ashe. Nutností se zarazit probuzené zlo a to jakýmkoli způsobem. 

Dodávka obsahuje:

  • jeden kus oficiálně licencované masky Evil Dead 2 Evil Ash
  • materiál: latex, syntetické vlasy: polychlorid
  • ručně malovaná
  • zakrývá krk a částečně i klíční kosti

Tip: Pokud by Vás latexová maska u očí tlačila, vezměte nůžky na nehty a zvětšete opatrně oční otvory. Poté by Vám měla sedět jako ulitá.

Maska získává na přesvědčivosti a živosti, s jakou je možné se setkat jen u profesionálních filmových FX masek vyráběných na míru. Zatímco běžnou masku můžete po jednom použití zahodit, tato FX maska má díky své extrémně odolné konzistenci materiálu velmi dlouhou životnost. Jsou v ní vytvořeny otvory pro nos a oči. U některých masek není vytvořen otvor na ústa, pokud ho maska nemá, můžete si ho malými nůžkami opatrně prostřihnout, aby se dalo v masce pít brčkem. V zákonné lhůtě můžeme vzít zpět pouze nepoužitou a nepoškozenou masku.

Tato latexová maska patří mezi velmi hrůzné masky, které nabízíme. Prosím, používejte ji s ohledem na psychicky labilnější osoby ve Vašem okolí, jimž hrozí šok z leknutí. Nedoporučujeme s ní strašit děti, mohlo by to mít špatné následky!

Doplňkové parametry

Kategorie: Masky filmové
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: