Hororová maska Příšera

Kód: MW_104190
Neohodnoceno
1 391 Kč 1 149,59 Kč bez DPH
Na cestě
Můžeme doručit do:
24.5.2021

Strach nahánějící hororová maska Příšera ke kostýmu vyrobená z pěnového latexu. Chystáte se na karneval a správně jste se rozhodli pro naše strašidelné masky. Doplníte si svůj kostým k nepoznání a vystrašíte celé své okolí. Stačí se jen obléknout a vyrazit. Maska je díky použitému materiálu dokonale realistická a detailní, k tomu je velmi odolná a snese i trošku hrubší zacházení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hororová maska Příšera

Při správném používání, je pak použitelná kdykoliv a za jakýchkoli okolností a hlavně ji využijeme několikrát. Nabízí se spousta karnevalových zábav, na kterých zaručeně budete mít úspěch. Oproti konkurenčním maskám, které se po prvním použití potrhají, lze snadno naši masku libovolně nasazovat a sundat, aniž by přitom došlo k poškození masky.

Hororová maska Příšera má vytvořeny otvory pro ústa a nos. V masce tak můžete pohodlně pít, jíst i hovořit. U některých masek musíte použít brčko, záleží na typu masky. Některá maska otvor pro ústa nemá. Pokud by Vás maska tlačila u očí, vezměte malé nůžky do špičky a zvětšete opatrně oční otvory. Poté by Vám měla sedět jako ulitá. Pozor, pokud byste otvory zvětšovali, nelze masku vrátit bez udání důvodů.

Popis horové masky Příšera

  • Maska je v univerzální velikosti pro dospělého člověka
  • Materiálové složení: jemný pěnový latex
  • Obdržíte jeden kus masky

Doplňkové parametry

Kategorie: Strašidelné Masky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: