Latexová maska Gremlin

Kód: MW-110537
Neohodnoceno
382 Kč 315,70 Kč bez DPH
Dostupné na objednávku
Můžeme doručit do:
27.1.2021

Parádní kostýmová latexová maska Gremlin vyrobená z pěnového latexu. Jdete na karneval a správně jste se rozhodli pro naše masky v sekci masky upíři a vlkodlaci. Doplníte si svůj kostým k nepoznání a vystrašíte celé okolí. Maska je díky použitému materiálu dokonale realistická a detailní, k tomu je velmi odolná a snese i trošku hrubší zacházení. Při správném používání, je pak použitelná kdykoliv a za jakých kolik okolností a hlavně ji využijeme v roce několikrát.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Latexová maska Gremlin

Máme spoustu karnevalových zábav. Oproti konkurenčním maskám, které se po prvním použití potrhají, lze snadno naši masku libovolně nasazovat a sundávat, aniž by přitom došlo k poškození. Latexová maska Gremlinmá vytvořeny otvory pro ústa a nos. V masce tak můžete pohodlně pít, jíst i hovořit. U některých masek musíte použít brčko, záleží na typu masky.

Latexová maska Gremlin

Pokud by Vás maska tlačila u očí, vezměte malé nůžky do špičky a zvětšete opatrně oční otvory. Poté by Vám měla sedět jako ulitá. Pozor, pokud byste otvory zvětšovali, nelze masku vrátit bez udání důvodů.

Latexová maska Gremlin

  • Maska je v univerzální velikosti pro dospělého člověka
  • Materiálové složení: jemný pěnový latex
  • obdržíte jeden kus masky

UPOZORNĚNÍ: MASKA JE VE SKUTEČNOSTI TMAVĚ ORANŽOVÁ

Doplňkové parametry

Kategorie: Masky Upíři a Vlkodlaci
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: