Latexová maska Pirát obrovská

Kód: MW-104446
Neohodnoceno
520 Kč 429,75 Kč bez DPH
Skladem (1-3 dny) (1 ks)
Můžeme doručit do:
1.10.2021

Strach nahánějící latexová maska Pirát obrovská ke kostýmu vyrobená z pěnového latexu. Chystáte se na karneval a správně jste se rozhodli pro naše strašidelné masky. Doplníte si svůj kostým k nepoznání a vystrašíte celé své okolí. Stačí se jen obléknout a vyrazit. Maska je díky použitému materiálu dokonale realistická a detailní, k tomu je velmi odolná a snese i trošku hrubší zacházení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Latexová maska Pirát obrovská

Při správném používání, je pak použitelná kdykoliv a za jakýchkoli okolností a hlavně ji využijeme několikrát. Nabízí se spousta karnevalových zábav, na kterých zaručeně budete mít úspěch. Oproti konkurenčním maskám, které se po prvním použití potrhají, lze snadno naši masku libovolně nasazovat a sundat, aniž by přitom došlo k poškození masky.

Latexová maska Pirát obrovská má vytvořeny otvory pro ústa a nos. V masce tak můžete pohodlně pít, jíst i hovořit. U některých masek musíte použít brčko, záleží na typu masky. Některá maska otvor pro ústa nemá. Pokud by Vás maska tlačila u očí, vezměte malé nůžky do špičky a zvětšete opatrně oční otvory. Poté by Vám měla sedět jako ulitá. Pozor, pokud byste otvory zvětšovali, nelze masku vrátit bez udání důvodů.

Latexová maska Pirát obrovská

  • Maska je v univerzální velikosti pro dospělého člověka
  • Materiálové složení: jemný pěnový latex
  • Obdržíte jeden kus masky
  • Hlava je dlouhá cca 54 cm, celková délka je cca 80 cm (včetně copánků).

Doplňkové parametry

Kategorie: Strašidelné Masky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: