Maska Bílého chodce - Hra o Trůny

Kód: MWR_132809
Neohodnoceno
2 165 Kč 1 789,26 Kč bez DPH
Na cestě (7-14 dní)
Můžeme doručit do:
13.7.2021

Autentická Maska Bílého chodce - Hra o Trůny je ručně malovaná a vyrobená z přírodního latexu. Zatímco běžnou masku můžete po jednom použití zahodit, tato má díky kvalitě materiálu, a detailnímu zpracování, velmi dlouhou životnost. Maska Vám poskytne důvěryhodný filmový vzhled a vysoký komfort nošení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Maska Bílého chodce - Hra o Trůny

Chcete jít na párty, někoho vystrašit nebo prostě zbožňujete Game of Thrones? Pak by Vám tato exkluzivní, oficiálně licencovaná Maska Bílého chodce - Hra o Trůny neměla chybět! Lidé se Vás budou obávat už jen díky seriálu Game of Thrones/Hra o Trůny ve kterém se Bílý chodec objevil. Představte se světu v jedné z nejděsivějších masek, o které se bude ještě dlouho vyprávět. Perfektně detailní zpracování Vás nadchne tak, že masku nebudete chtít po Halloweenu uklízet.

Specifikace:

  • Univerzální velikosti pro dospělého člověka
  • Materiál: 100% latex + syntetické vlasy: polychlorid
  • Oficiálně licencovaný produkt
  • Otvory pro dýchání a koukání

Tipy: Pokud je Vám maska větší, doporučujeme ji v zadní části vystlat molitanem, nebo si pod ní vzít čepici. Maska pak bude perfektně držet svůj tvar.

Upozornění: Při nasazování a při sundávaní buďte klidní a nenásilní, mohlo by dojít k roztržení masky, na takto poškozenou masku se nevztahuje reklamace. Netahejte masku za nos, uši a jiné části. Otvory pro ústa a nos můžete upravit dle potřeby pomocí nůžek na nehty. Skladujte v tmavém prostředí a volně, bez jakéhokoliv tlaku. Nevystavujte slunci, mrazu. Nečistěte pomocí těkavých látek. Není vhodné pro děti do 12 let, nejedná se o hračku!

Doporučení: není vhodné pro osoby alergické na latex a pryž.

Doplňkové parametry

Kategorie: Masky filmové
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: