Maska Čarodějnice deLuxe

Kód: MW_104542
Neohodnoceno
1 619 Kč 1 338,02 Kč bez DPH
Dostupné na objednávku
Můžeme doručit do:
27.1.2021

Tato Maska Čarodějnice deLuxe je perfektně sladěna. Věrohodná, do detailu propracovaná částečná maska se dokonale přizpůsobí na tváři. A tím se mimické pohyby obličeje snadno přenesou skrz masku, a tím se docílí realistického výsledku. Brada, maska a uši se velmi kvalitně připevní lepidlem na kůži.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Maska Čarodějnice deLuxe

Ošklivá tvář plná bradavic je znakem čarodějnic. Naši předkové si je tak představovali. V našem článku se dočtete proč.

Balení Maska Čarodějnice deLuxe obsahuje tyto části:

  • částečná latexová maska v barvě kůže
  • latexové uši v barvě kůže
  • Latexová brada v barvě kůže
  • vysoce kvalitní speciální FX zuby, které se dají přizpůsobit Vaší velikosti zubů
  • 12 ml Mastix – lepidlo na kůži v praktické lahvičce se štětečkem
  • 50 ml odstraňovače lepidla na kůži k jednoduchému sundání latexových částí masky
  • 30 ml speciální FX hororové kůže
  • 15 ml Make-Up krému ve čtyřech různých barvách (světlé a tmavé odstíny kůže)

Popis výrobku

Speciální FX zuby se individuálně přizpůsobí na zuby. Čímž je nošení příjemnější a zuby se vždy při použití jednoduše a rychle nasadí a sundají.

Se speciální hororovou FX kůží docílíte perfektních přechodů mezi latexovou maskou a obličejem. Make-up krém ve čtyřech různých odstínem je vhodný, na nanesení na celou plochu obličeje, čímž docílíte konečného perfektního efektu.

Návod k použití:

K aplikaci masky si připravte čisté pracovní místo před velkým zrcadlem. Budete též potřebovat jasné světlo, teplou vodu, malé nůžky na nehty, štětec na make-up, houbičku na pleť, několik vatových tyčinek, kousek papíru na pečení a kosmetické ubrousky.

Pokud jsou součástí Vaší masky efektní kontaktní čočky, nasaďte je ještě před aplikací make-upu na oční okolí.

Přizpůsobení zubů

Z obou sáčků uvolněte silikonovou hmotu a obě je rychle konečky prstu promíchejte (cca 5 sekund), dokud hmota nezíská jednolitý barevný odstín. Z této hmoty následně vyválejte váleček v délce umělého chrupu. Váleček vtlačte rovnoměrně do umělého chrupu, dokud se hmota nezačne vytlačovat na druhé straně chrupu. Postupujte rychle, neboť dentální hmota tvrdne rychle. Poté nasaďte umělý chrup mírným tlakem na střed Vašich zubů, dokud zuby nenarazí na umělohmotný skelet. Jazykem urovnejte dentální hmotu z vnitřní strany zubů. Po cca 5 minutách je hmota dostatečně tvrdá a umělý chrup je možné ze zubů sejmout. Nyní lze začít s líčením. Umělé zuby opět nasadíte až na konci maskování.

Přizpůsobení latexových dílů

Doporučujeme latexové části nalíčit před nalepením. Líčení se tím zrychlí a zjednoduší. K líčení použijte přiložený krémový make-up nebo kvalitní aqua make-up. Též lze na latex použít hodně zředěné akrylové barvy, které mohou na latexu trvale zůstat. Základní pravidla jsou: světlými tóny vytvoříte základní barevnou vrstvu a světlé odstíny, s tmavými tóny vrásky, kontury a tmavší plochy.

Zevnitř nosu vystřihněte otvory pro dýchání. Začněte s malými otvory a po kouskách je zvětšete, dokud se Vám nebude dobře dýchat. Latexové díly si nasaďte bez lepidla na obličej a za pomocí nůžek odstraňte části, které přesahují či brání výhledu a dýchání. Zapamatujte si, kde díly končí, a začněte s lepením.

Berte latexové díly jeden po druhém a nanášejte na svou pleť tenkou vrstvu lepidla Mastix. K nanášení použijte vatovou tyčinku. Nenanášejte lepidlo na všechny díly současně, postupujte po jednom. Doporučujeme začít s ušima a bradou. Lepidlo nechte na pleti lehce zavadnout, až se začnou z lepidla táhnout vlákna. Poté nasaďte latexový díl a krátce ho přitiskněte.

Díly kolem úst (nosy, vousy apod.) nalepujte při pootevřených ústech, aby se latex dobře hýbal při mluvení. U větších dílů je nutné dolepit tenké okraje, aby se neodchlipovaly a přechody byly co nejméně znatelné.

Nanesení hororové kůže

Až dobře zaschne lepidlo Mastix, lze všechny přechody zakrýt přiloženou hororovou kůží, a to pomocí tenké vrstvy nanesené vatovou tyčinkou. Při nanášení použijte více tyčinek, neboť lepivá kůže jinak způsobí nečisté okraje. Poté co kůže zaschne (pro urychlení lze použít fén), naneste hororovou kůži na zbylé části, čímž si vytvoříte vrásčitou pokrčenou pleť. Napínejte kůži v pravém úhlu k vráskám. U očí by měly vzniknout vrásčité vraní pařáty. Na větší plochy jako je čelo, nanášejte kůži po částech. Během nanášení můžete použít fén. Pozor na nechtěné odchlípnutí a nabalení tenkého latexu. Pokud chcete zmenšit lepivost hororové kůže, použijte náš transparentní pudr.

Nalíčení masky

Z krémového make-upu použijte jen světlé tóny, jimiž vytvoříte kompletní a neklidný tón obličeje. Netřeba, aby tato základní vrstva vypadala upraveně. K nanesení použijte houbičku nebo prsty. Chcete-li obličeji vdechnout živost či krvavý výraz, použijte červený tón make-upu. Naneste opět nestejnoměrně pomocí prstů nebo houbičky. Barevně vytvarujte špičku nosu, brady a tváře.

Nejsvětlejším tónem lze zdůraznit kosterní výstupky tváří a brady. Stejný tón též použijte, jak je zobrazeno k zamaskování přechodu dolní čelisti a brady. Tmavým tónem lze zvýraznit tváře a spánky čarodějnice.

Červeným tónem lze dát očím zanícený a rozčílený výraz. Chcete-li dosáhnout děsivějšího efektu, použijte tmavší červený tón (make-up rány). Tmavými tóny zvýrazníte vrásky a přidáte jim stín. Na jemné dolíčení je určený malý štětec. Červeným tónem lze zvýraznit vrásky na rtech, které dají více vyniknout zkaženým zubům čarodějnice.

A Vaše čarodějnice je konečně hotová! Působivější vzhled dosáhnete za pomoci barevných kontaktních čoček. Děsivé efekty dosáhnete umělou krví. K úplné dokonalosti Vám pak pomůže vhodná paruka, klobouk a případně i celý kostým.

Odstraňovač lepidla Mastix tvoří mírný roztok alkoholu. S jeho pomocí lehce odstraníte případné nadbytečné lepidlo během líčení. Odstraňovač též použijte po sejmutí latexových aplikací pro smytí zbytků lepidla Mastix.

Latexové díly před uložením dobře očistěte. Teplou vodou a mýdlem omyjte make-up. Lepidlo smyjete odstraňovačem. Díly uložte dokonale oschlé. Budou tak připraveny na další použití.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kvalitní masky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: