Maska Clubber Lang - Rocky III.

Kód: MWR_132838
Neohodnoceno
1 477 Kč 1 220,66 Kč bez DPH
Dostupné na objednávku
Můžeme doručit do:
27.1.2021

Maska Clubber Lang - Rocky III. je ručně malovaná a vyrobená z přírodního latexu. Zatímco běžnou masku můžete po jednom použití zahodit, tato má díky kvalitě materiálu, a detailnímu zpracování, velmi dlouhou životnost. Maska Vám poskytne důvěryhodný filmový vzhled a vysoký komfort nošení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Maska Clubber Lang - Rocky III.

Ať už hodláte jít na maškarní, oslavu nebo chcete udělat rozruch ve svém okolí, Maska Clubber Lang - Rocky III. Vám s tím zaručeně pomůže. Vaše okolí bude z takové masky nadšené a tyto okamžiky stanou nezapomenutelné. Lidé se s Vámi budou fotit a přátelit už jen díky filmu Rocky III. ze kterého je tato maska převzatá. Každý, kdo má o tomto filmu povědomí s jistotou pozná agresivního a zuřivého Clubbera Langa, který Rockyho dostal na kolena, a vzal mu celý svět. Každý kdo si tento film pamatuje však ví, že se Rocky opět postaví na nohy a vezme si svou slávu zpět.

Specifikace:

  • Univerzální velikost pro dospělého člověka
  • Materiál: 100% latex
  • Oficiálně licencovaný produkt
  • Otvory pro dýchání a rozhled
  • Detailní zpracování - vhodné pro sběratele


Upozornění: Při nasazování a při sundávaní buďte klidní a nenásilní, mohlo by dojít k roztržení masky, na takto poškozenou masku se nevztahuje reklamace. Netahejte masku za nos, uši a jiné části. Otvory pro ústa a nos můžete upravit dle potřeby pomocí nůžek na nehty. Skladujte v tmavém prostředí a volně, bez jakéhokoliv tlaku. Nevystavujte slunci, mrazu. Nečistěte pomocí těkavých látek. Není vhodné pro děti do 12 let, nejedná se o hračku!

Doporučení: není vhodné pro osoby alergické na latex a pryž.

Doplňkové parametry

Kategorie: Masky filmové
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: