Maska Diva

Kód: MWR_100067
Neohodnoceno
1 391 Kč 1 149,59 Kč bez DPH
Skladem (1-3 dny) (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.9.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Maska Diva

Obsah dodávky:

  • 1 kus masky diva (univerzální velikost pro dospělého člověka)

Popis výrobku

Tuto originální speciální FX masku Diva vyrobil ručně filmový výtvarník z měkkého pěnového latexu. Oproti běžným gumovým či latexovým maskám se v tomto případě jedná o masku špičkové kvality, která se až neuvěřitelně přizpůsobuje obličeji. Díky výtečné flexibilitě se na masku dokonce přenáší i Vaše mimika. S těmito vlastnostmi maska získává na přesvědčivosti a živosti, s jakou je možné se setkat jen u profesionálních filmových FX masek vyráběných na míru.

Zatímco běžnou masku můžete po jednom použití zahodit, tato FX maska má díky své extrémně odolné konzistenci materiálu velmi dlouhou životnost. Můžete s ní tudíž ohromit či potěšit doslova nesčetněkrát!

Maska Diva Vám poskytne i vysoký komfort nošení. Jsou v ní vytvořeny otvory pro ústa a nos. V masce tak můžete pohodlně pít i hovořit. Maska sahá pod bradu a jedení / hodování v ní je s jistým omezením možné.
Tip: Pokud by Vás maska Diva u očí tlačila, vezměte nůžky na nehty a zvětšete opatrně oční otvory. Poté by Vám měla sedět jako ulitá.

Materiál: jemný pěnový latex

Doplňkové parametry

Kategorie: Masky reálné tváře
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: