Maska Gerhard Schröder

Kód: MWR_100528
Neohodnoceno
419 Kč 346,28 Kč bez DPH
Dostupné na objednávku
Můžeme doručit do:
9.12.2020

Tuto originální speciální FX masku vyrobil ručně filmový výtvarník z měkkého pěnového latexu. Oproti běžným gumovým či latexovým maskám se v tomto případě jedná o masku špičkové kvality, která se až neuvěřitelně přizpůsobuje obličeji. S těmito vlastnostmi Maska Gerhard Schröder získává na přesvědčivosti a živosti, s jakou je možné se setkat jen u profesionálních filmových FX masek vyráběných na míru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Maska Gerhard Schröder

Gerhard Schröder je bývalý německý politik, který v letech 1998 až 2005 předsedal Sociálně demokratické straně Německa (SPD). Narodil se v roce 1944 a pocházel z velmi chudého prostředí. Přes dráhu advokáta se však dostal do čela zemské vlády Dolního Saska, odkud byl už jen krůček k vrcholové politice. Tam také zamířil a sedm let dokonce zastával post německého kancléře. V současnosti vystupuje jako předseda dozorčí rady společnosti Nord Stream AG, která plánuje výstavbu ropovodu.

Parametry:

  • Materiál: jemný pěnový latex
  • Univerzální velikost pro dospělého člověka

Zatímco běžnou masku můžete po jednom použití zahodit, tato FX maska má díky své extrémně odolné konzistenci materiálu velmi dlouhou životnost. Můžete s ní tudíž ohromit či potěšit doslova nesčetněkrát! Maska Vám poskytne i vysoký komfort nošení. Jsou v ní vytvořeny otvory pro ústa a nos.

Tip: Pokud by Vás maska Gerhard Schröder u očí tlačila, vezměte nůžky na nehty a zvětšete opatrně oční otvory. Poté by Vám měla sedět jako ulitá.

Bývalého kancléře můžete vidět v této ukázce:

Doplňkové parametry

Kategorie: Masky Celebrity a Politici
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: