Maska Gorila zuřící

Kód: MWR_100829
Neohodnoceno
1 194 Kč 986,78 Kč bez DPH
Dostupné na objednávku
Můžeme doručit do:
17.5.2021

Dokonalou originální speciální masku Gorila zuřící z kategorie masky Halloween, vyrobil ručně filmový výtvarník z měkkého pěnového latexu. Běžné gumové či latexové masky z levné produkce, se v tomto případě, naší masce špičkové kvality, která se až neuvěřitelně přizpůsobuje obličeji, nedají srovnávat. Díky dobré flexibilitě se na masku dokonce přenáší i Vaše mimika.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Maska Gorila zuřící

Dodáme vám:

  • jednu Halloween masku (v univerzální velikosti pro dospělého člověka)

S těmito vlastnostmi maskazískává na přesvědčivosti a živosti, s jakou je možné se setkat jen u profesionálních filmových FX masek vyráběných na míru. Zatímco běžnou masku můžete po jednom použití zahodit, tato FX maska má díky své extrémně odolné konzistenci materiálu velmi dlouhou životnost.

Maska Gorila zuřící

Můžete s ní tudíž ohromit či potěšit doslova nesčetněkrát! Maska Vám poskytne i vysoký komfort nošení. Jsou v ní vytvořeny otvory pro ústa a nos. V masce Gorila zuřícítak můžete pohodlně pít, jíst i hovořit.

Tip: Pokud by Vás maska Gorila zuřící u očí tlačila, vezměte nůžky na nehty a zvětšete opatrně oční otvory. Poté by Vám měla sedět jako ulitá.

  • Materiál: pěnový latex jemný

Doplňkové parametry

Kategorie: Masky Halloween
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: