Maska Sériový vrah Charly, půlmaska

Kód: MW_110481
Neohodnoceno
614 Kč 507,44 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.1.2021

Tuto masku vyrobil ručně filmový výtvarník z měkkého pěnového latexu. Běžné gumové či latexové masky z levné produkce se s ní nedají srovnávat. Maska Sériový vrah Charly získává na přesvědčivosti a živosti, s jakou je možné se setkat jen u profesionálních filmových FX masek vyráběných na míru. Zatímco běžnou masku můžete po jednom použití zahodit, tato FX maska má díky své extrémně odolné konzistenci materiálu velmi dlouhou životnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Maska Sériový vrah Charly, půlmaska

Jméno této masky je inspirováno jedním z nejslavnějších sériových vrahů v historii. Byl jím Charles Manson, který většinu svého života strávil za mřížemi. Nejprve šlo o vloupání, krádeže, padělání kreditních karet, ale později o vraždy. Na sklonku 60. let založil Manson skupinu Rodina (The Family) s vizí spáchají vraždy, které svedou na černochy a v rasové válce pak přežijí jen oni. Skupina měla na svědomí několik brutálních vražd prominentních občanů včetně zavraždění manželky režiséra Romana Polanského, která byla v osmém měsíci těhotenství. Tato překrásná herečka (Sharon Tate) prosila alespoň o život dítěte, které chtěla od útočníků porodit nebo vyříznout, ale ti ji otřesným způsobem ubodali i se synem pod srdcem. Sharon byla pohřbena se synem v náručí a Charlie Manson odsouzen v případu  „Tate-La Bianca case, i když nebylo prokázáno, že by nějakou vraždu sám spáchal.
Původním verdiktem byl trest smrti, který mu byl snížen na doživotí. Svůj trest si odpykává ve vězení v Kalifornii a již dvanáctkrát mu bylo zamítnuto podmínečné propuštění. Přesto v létě 2014 obletěla svět zpráva, že téměř 80letý vrah se bude ženit. Teprve 26letá kráska je jím od svých 18 let fascinovaná a chce se za každou cenu stát jeho ženou. A svatba prý bude!

Parametry:

  • Jedna Halloween půlmaska (v univerzální velikosti pro dospělého člověka)
  • Materiál: pěnový latex jemný

Maska Vám poskytne i vysoký komfort nošení. Jsou v ní vytvořeny otvory pro ústa a nos. Tip: Pokud by Vás maska Sériový vrah Charly u očí tlačila, vezměte nůžky na nehty a zvětšete opatrně oční otvory. Poté by Vám měla sedět jako ulitá.

Doplňkové parametry

Kategorie: Masky sériových vrahů
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: