Maska Sériový vrah Hank

Kód: MW_104165
Neohodnoceno
818 Kč 676,03 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
15.4.2021

Tuto masku vyrobil ručně filmový výtvarník z měkkého pěnového latexu. Běžné gumové či latexové masky z levné produkce se s ní nedají srovnávat. Maska Sériový vrah Hank získává na přesvědčivosti a živosti, s jakou je možné se setkat jen u profesionálních filmových FX masek vyráběných na míru. Zatímco běžnou masku můžete po jednom použití zahodit, tato FX maska má díky své extrémně odolné konzistenci materiálu velmi dlouhou životnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Maska Sériový vrah Hank

Jméno této masky je inspirováno americkým vrahem Henrym Hankem Skinnerem, který byl v roce 1995 odsouzen za vraždu své přítelkyně a jejích dvou synů. Stalo se tak na Silvestra v roce 1993 a vraždy byly provedeny s neobvyklou brutalitou a silou. Twily Busbyová byla uškrcena s takovou silou, že jí byl rozdrcen hrtan a její lebka byla rozmlácená na kousky a vklíněná do mozku. Záhadou je také to, že vedle ní ležel ubodaný její dvoumetrový syn, který měl téměř 110 kilo a ani tak nebyl schopný ubránit sebe nebo svou matku. Ve vedlejším pokoji pak ležel mrtvý druhý syn.
Hank byl chycen hned ráno, na sobě mel krev a své kamarádce řekl, že asi ukopal svou přítelkyni. Byl odsouzen k trestu smrti, ale ten mu byl hodinu před popravou odložen kvůli přešetření případu, o které Hank několik let bojoval. Pomáhala mu jeho manželka, se kterou si ve vězení dopisoval a poté si ji i vzal. Hank tvrdí, že byl tu noc velmi opilí a měl v sobě opiát, což dokazují i lékařské testy. Člověk v takovém stavu by prý nemohl spáchat tak brutální čin.
Spekuluje se o tom, zda vraždu Twily Busbyové, nespáchal její strýc, který ji na večírku sexuálně obtěžoval. V autě běžně nosil nůž, čelil několika podezření ze sexuálního obtěžování a odešel z večírku ve stejný čas jako Busbyová. Pravdu se však asi již nedozvíme, protože tento strýc je již v pánu.

Parametry:

  • Jedna půlmaska (v univerzální velikosti pro dospělého člověka)
  • Materiál: pěnový latex jemný

Maska Vám poskytne i vysoký komfort nošení. Jsou v ní vytvořeny otvory pro ústa a nos. Tip: Pokud by Vás maska Sériový vrah Hank u očí tlačila, vezměte nůžky na nehty a zvětšete opatrně oční otvory. Poté by Vám měla sedět jako ulitá.

Doplňkové parametry

Kategorie: Masky sériových vrahů
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: