Maska Sériový vrah Otis

Kód: MW-104172
Neohodnoceno
655 Kč 541,32 Kč bez DPH
Dostupné na objednávku
Můžeme doručit do:
9.12.2020

Tuto masku vyrobil ručně filmový výtvarník z měkkého pěnového latexu. Běžné gumové či latexové masky z levné produkce se s ní nedají srovnávat. Maska Sériový vrah Otis získává na přesvědčivosti a živosti, s jakou je možné se setkat jen u profesionálních filmových FX masek vyráběných na míru. Zatímco běžnou masku můžete po jednom použití zahodit, tato FX maska má díky své extrémně odolné konzistenci materiálu velmi dlouhou životnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Maska Sériový vrah Otis

Maska je pojmenována po sériovém vrahovi, který byl v Americe usvědčen ze šesti vražd. Jmenoval se Ottis Toole a po odsouzení se přiznával ještě k dalším vraždám, které ale stále odvolával a znovu přiznával.
Ottis neměl jednoduché dětství - otec byl alkoholik, matka fanaticky věřící a babička satanistka, která ho zasvěcovala do tajemných rituálů a vykrádání hrobů. Trpěl sexuálním zneužíváním ze strany rodičů i známých, včetně vlastní sestry, matky a souseda. Předpokládá se, že kvůli své homosexuální orientaci, ke které se velmi brzy přiznal. Často utíkal z domova a zapaloval objekty, protože oheň ho sexuálně vzrušoval.
Od útlého věku se živil žebráním a prostitucí a tvrdí, že první vraždu spáchal ve svých čtrnácti letech, kdy přejel obchodníka, který mu dělal nemravné návrhy. Cestoval po Americe a dvakrát se ocitl na seznamu podezřelých z vraždy, ale pro nedostatek důkazů nebyl odsouzen. Ve třiceti letech se seznámil s Henry Lee Lucasem, se kterým spáchal několik vražd. Ottis tvrdil, že jich bylo 108, ale spíše si tím chtěl zvednout postavení ve vězení.
Pravomocně byl odsouzen v roce 1963 za vraždu šestiletého Adama, kterého rozsekal mačetou. Ve stejný den prý stejnou zbraní popravil i 46letou Joanu. Rok před touto vraždou uvěznil Ottis v domě 64letého důchodce a dům podpálil. Stejného roku byl odsouzen za vraždu 19leté dívky a za tyto mordy dostal trest smrti. Po dovolání byl trest snížen na doživotí. Následně se přiznal ještě k dalším vraždám a dostal další čtyři doživotí. Byla mu diagnostikována impulzivita, disociální porucha osobnosti a lehká mentální retardace. Ve svých 46 letech zemřel v cele na cirhózu jater.

Parametry:

  • Jedna Halloween maska (v univerzální velikosti pro dospělého člověka)
  • Materiál: pěnový latex jemný

Maska Vám poskytne i vysoký komfort nošení. Jsou v ní vytvořeny otvory pro ústa a nos. Tip: Pokud by Vás maska Sériový vrah Otis u očí tlačila, vezměte nůžky na nehty a zvětšete opatrně oční otvory. Poté by Vám měla sedět jako ulitá.

Doplňkové parametry

Kategorie: Masky sériových vrahů
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: