Maska Slipknot Corey

Kód: MWR_102608-NEOBJEDNAVAT-NA-SKLAD
Neohodnoceno
1 871 Kč 1 546,28 Kč bez DPH
Dostupné na objednávku
Můžeme doručit do:
3.12.2020

Detailní informace

Detailní popis produktu

Maska Slipknot Corey

Obsah dodávky:

  • maska Slipknot (univerzální velikost pro dospělého člověka) 

Popis masky

Tuto originální speciální FX masku Slipknot Corey vyrobil ručně filmový výtvarník z pěnového latexu. Oproti běžným gumovým či latexovým maskám se v tomto případě jedná o masku špičkové kvality, která se až neuvěřitelně přizpůsobuje obličeji. Zatímco běžnou masku můžete po jednom použití zahodit, tato FX maska má díky své extrémně odolné konzistenci materiálu velmi dlouhou životnost. Můžete s ní tudíž ohromit či potěšit doslova nesčetněkrát! Maska Vám poskytne i vysoký komfort nošení. Jsou v ní vytvořeny otvory pro ústa a nos. V masce Slipknot Corey tak můžete pohodlně pít, jíst i hovořit. Pokud není na ústech na masce vytvořen otvor, je to záměr, aby maska co věrohodně odpovídala skutečné předloze masky. Pak se z ní pít a jíst nedá.

Slipknot je devítičlenná americká hudební kapela, hrající crossover metal, tzn. kombinaci všech prvků metalu. Je známá především bizarními kostýmy a maskami jejich členů a drsným osobitým stylem. Jejich písně jsou v angličtině a jsou mnohými považovány za kontroverzní.
Tip: Pokud by Vás maska Sklipnot Corey u očí tlačila, vezměte nůžky na nehty a zvětšete opatrně oční otvory. Poté by Vám měla sedět jako ulitá.

  • Materiál: pěnový latex

Slipknot Corey vystupuje např. v tomto klipu:


Doplňkové parametry

Kategorie: Slipknot Masky - Výprodej
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: