Maska Toxic Toons - Curdled

Kód: MW_ 108943
Neohodnoceno
2 054 Kč 1 697,52 Kč bez DPH
Dostupné na objednávku
Můžeme doručit do:
13.5.2021

Maska Toxic Toons - Curdled obzvláště vyniká svými detaily. Jednotlivé švy jsou ručně malované, špičaté dlouhé zuby jsou precizně vystínované. Zvláštní na ní je, že působí docela sympaticky a nikoliv hrůzně realisticky jako jiné halloweenské masky. Každá maska Toxic Toons je unikátní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Maska Toxic Toons - Curdled

Originální licencovaná maska Toxic Toons - Curdled pochází od Erica Pigorse - Toxic Toons. Jedinečný expert v oboru je komiksový malíř Eric Pigors. Pracoval dlouhá léta u společnosti Disney, než se stal v roce 1999 slavným díky Toxic Toon. Eric se zabýval především Zombie, Vampýry a podobnými nemrtvými postavami. Dokonce publikoval knihu, čímž si získal rostoucí mladé přívržence. To vše vedlo k výrobě dalších Toxic Toon i Halloween masek, které vznikly dle jeho kreslených předloh.

Maska Toxic Toons - Curdled má mazaně sešitou lebku podobně jako Frankensteinovo monstrum a rozšklebená krvavá ústa s tesáky.

Obsah dodávky:

  • Maska Toxic Toons - Curdled (univerzální velikost pro dospělého člověka)
  • bez dalších doplňků a částí kostýmu

Maska jedinečné špičkové kvality se částečně přizpůsobí Vašemu obličeji - stejně je tomu i u profesionálních filmových FX masek vyráběných na míru. Velkou výhodou této masky je její dlouhá životnost, můžete s ní tedy ohromit nesčetněkrát! Maska Vám poskytne i vysoký komfort při nošení. Díky otvorům na ústa a nos v masce můžete jíst, pít brčkem i hovořit. Otvory pro oči jsou vždy prostřihnuty tak, aby nikdo Vaše oko nespatřil a Vy přitom skrz masku viděli.

Materiál: latex

Doplňkové parametry

Kategorie: Masky Halloween
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: