Maska z filmové série Star Wars: Yoda

Kód: MW-100382
Neohodnoceno
2 272 Kč 1 877,69 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
15.4.2021

Tuto masku vyrobil ručně filmový výtvarník z měkkého pěnového latexu. Oproti běžným gumovým či latexovým maskám se v tomto případě jedná o masku špičkové kvality, která se až neuvěřitelně přizpůsobuje obličeji. S těmito vlastnostmi Maska z filmové série Star Wars: Yoda získává na přesvědčivosti a živosti, s jakou je možné se setkat jen u profesionálních filmových FX masek vyráběných na míru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Maska z filmové série Star Wars: Yoda

Star Wars je kultovní série filmů, které byly natáčeny v letech 1977 až 2005. Celý příběh popisuje konflikt mezi národy Jedi a Sith a přináší nám nádherné efekty, humor, napětí i dobrodružství. Hlavní postavou je Anakin Skywalker (Darth Vadera), který se z dobrého rytíře Jedi stal přívržencem temné strany. Proti němu stojí Luke Skywalker, kterého učil samotný mistr Yoda. Ten se snaží zachránit princeznu Leiu, která se dostala do spárů temného Darth Vadera.

Dodávka zahrnuje:

  • jednu masku (univerzální velikost pro dospělého člověka)
  • materiál: pěnový latex

Zatímco běžnou masku můžete po jednom použití zahodit, tato FX maska má díky své extrémně odolné konzistenci materiálu velmi dlouhou životnost. Maska Vám poskytne i vysoký komfort nošení. Jsou v ní vytvořeny otvory pro ústa a nos.

Tip: Pokud by Vás Maska z filmové série Star Wars: Yoda u očí tlačila, vezměte nůžky na nehty a zvětšete opatrně oční otvory. Poté by Vám měla sedět jako ulitá.

Doplňkové parametry

Kategorie: Masky filmové
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: