Obličejová latexová půlmaska Ďábel

Kód: MW-118146
Neohodnoceno
389 Kč 321,49 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.1.2021

Vysoce kvalitní Obličejová latexová půlmaska Ďábel s impozantními rohy je perfektní pro Vaší přeměnu v prince čertů na jakékoli strašidelné párty. Ručně malovaná latexová maska všechny ohromí úchvatnými detaily. Půlmaska Ďábel je opatřena elastickou čelenkou, která zajistí, že se maska na obličeji neposune. Všechny tyto vlastnosti a velice kvalitní materiál zajistí masce přesvědčivost a živost a dlouhou životnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obličejová latexová půlmaska Ďábel

Dodávka obsahuje:

  • Obličejová latexová půlmaska Ďábel - 1ks včetně rohů a s ďábelským výrazem ve tváři, vše v jednom kuse.
  • Materiál: 100% Latex
  • Maska je k mání pouze v jedné univerzální velikosti vhodné pro dospělého člověka. Maska drží pomocí elastické čelenky.

Zatímco běžnou masku můžete po jednom použití zahodit, tato FX maska má díky své extrémně odolné konzistenci materiálu velmi dlouhou životnost. Můžete s ní ohromit či potěšit doslova nesčetněkrát!

Vlastnosti materiálu

Latex používaný pro výrobu masek je velice kvalitní. Je používán tak, aby byla maska co nejpohodlnější a nejvěrohodnější. Vrchní strana masky je hrubší, tak aby vydržela její používání a vynikly detaily. Spodní strana, kterou máte na obličeji je hladká, tak aby nošení masky bylo příjemné a maska lépe přilnula k vašemu obličeji.

Dobrý typ

Latexová maska částečně umožňuje přenos Vaší mimiky. Je zapotřebí použít lepidlo Mastix, které pomáhá k lepšímu přilnutí masky na obličej a tím i k výraznějšímu přenosu mimiky. Lepidlo nanášejte dle potřeby. Pokud je Vám maska větší, tak doporučujeme nanést lepidlo na více míst obličeje. Pokud Vám maska sedí, doporučujeme nanést lepidlo pouze pod oči a kolem nosu, a to právě pro lepší přenos mimiky.

Maska Vám poskytne komfort

Maska Vám poskytne i vysoký komfort nošení. Jsou v ní vytvořeny otvory pro oči a nos. Tyto otvory lze dle potřeby jemně upravit, aby maska lépe seděla. Otvor pro ústa není u půlmasky zapotřebí, jelikož Vám koukají vaše celá ústa. Můžete tedy v klidu pít a jíst, aniž byste museli masku sundavat.

POZOR!!! Pokud si masku jakýmkoliv způsobem upravíte, nelze poté masku vrátit a požadovat za ni vrácení peněz.

Doplňkové parametry

Kategorie: Masky Čertů a Démonů
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: