Pán Prstenů: Maska Glum

Kód: MWR_100490
Neohodnoceno
2 319 Kč 1 916,53 Kč bez DPH
Na cestě (7-14 dní)
Můžeme doručit do:
13.7.2021

Tuto masku vyrobil ručně filmový výtvarník z měkkého pěnového latexu. Oproti běžným gumovým či latexovým maskám se v tomto případě jedná o masku špičkové kvality, která se až neuvěřitelně přizpůsobuje obličeji. S těmito vlastnostmi Pán Prstenů: Maska Glum získává na přesvědčivosti a živosti, s jakou je možné se setkat jen u profesionálních filmových FX masek vyráběných na míru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pán Prstenů: Maska Glum

Pán prstenů v originále (The Lord of the Rings) je úspěšný román J. R. R. Tolkiena. Někdy bývá považován za zakládající dílo žánru fantasy a drží druhou příčku nejprodávanějších románů v historii. V letech 2001 až 2003 celé dílo zfilmoval Peter Jackson jako trilogii.

Příběh je pojat jako anglická mytologie a popisuje věčný boj dobra se zlem. Zlo zde představuje prsten spojený se svým pánem Sauronem a úkolem dobra je ho zničit. Díky tomuto zápasu se sjednotí mnoho ras a národů Středozemě. Trilogie vypráví o putování Froda, malého hobita, který má na prsou velké břímě. Vydává se na dobrodružnou cestu k Puklinám osudu, aby zničil prsten a zmařil tak temné plány Saurona.

Dodávka zahrnuje:

  • jednu masku (univerzální velikost pro dospělého člověka)
  • materiál: pěnový latex, syntetické vlasy

Zatímco běžnou masku můžete po jednom použití zahodit, tato FX maska má díky své extrémně odolné konzistenci materiálu velmi dlouhou životnost. Maska Vám poskytne i vysoký komfort nošení. Jsou v ní vytvořeny otvory pro ústa a nos.

Tip: Pokud by Vás maska Pán Prstenů: Maska Glum u očí tlačila, vezměte nůžky na nehty a zvětšete opatrně oční otvory. Poté by Vám měla sedět jako ulitá.

Gluma si můžete prohlédnout v této ukázce:


 

Doplňkové parametry

Kategorie: Masky filmové
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: