Pokojová fontánka s Buddhou 55 cm

Kód: MC-GD-125 LOW
Neohodnoceno
4 399 Kč 3 635,54 Kč bez DPH
Na cestě (7-14 dní)
Můžeme doručit do:
19.8.2021

Máte rádi zvuk tekoucí vody a hledáte nějakou vhodnou bytovou dekoraci? Pořiďte si pokojovou fontánku v neotřelém stylu! Pokojová fontánka s Buddhou uchvátí každého milovníka západní kultury a fontánek. Postavte si ji do Vaší meditační místnosti nebo na zahradu a užívejte si klidné dny i noci při tichém zurčení vody.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokojová fontánka s Buddhou

Fontánka je vyrobena ze syntetické pryskyřice, vypadá však téměř jako z pískovce.

  • Výška je cca 55 cm
  • Šířka je cca 37 cm
  • Váha: 11.6 kg
  • Materiál: Polyresin

Materiál: polyresin (syntetická pryskyřice), povrchová úprava: imitace pískovce. Jedná se o funkční interiérovou fontánku s oběhovým čerpadlem vody a světelnou koulí.

Návod na použití pokojové fontánky:

Po opatrném rozbalení pokojové fontánky, jí postavte na stůl. Na fontánce se nachází kousek molitanu, který je přilepen. (Neodlepujte!) Přes tento molitan nalejte cca 1L vody. Zastrčte zástrčku do zásuvky a zapněte. běhové čerpadlo bude hnát vodu stále dokola. Po čase může, dojde k přirozenému odpařování vody, vodu dle potřeby dolévejte. Kontrolujte pravidelně před každým zapnutím množství vody, aby čerpadlo ve fontáně nejelo na prázdno (může dojít k poškození - spálení čerpadla). Na tuto vadu nemůže, být reklamace uznána. Při dodržení těchto pokynů Vám bude pokojová fontánka s Buddhou dlouho sloužit a dělat radost.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pokojové fontánky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 11.66 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: