Pokojová fontánka se světelnou koulí

Kód: MC-GD-122
3 hodnocení
1 115 Kč 921,49 Kč bez DPH
Na cestě
Můžeme doručit do:
25.5.2021

Moderní Pokojová fontánka se světelnou koulí originálně dozdobí každý Váš pokoj! Můžete si ji postavit kamkoliv! Zurčení vody Vás příjemně uvolní a uklidní. Jen se zaposlouchejte, zavřete oči a pročistěte si hlavu od zbytečných starostí. Pokojová fontána se světelnou koulí je vyrobena ze syntetické pryskyřice, vypadá však skoro jako z pískovce. Na první pohled to nikdo nepozná. A přitom ji můžete mít klidně i na zahradě. Tak hezky relaxujte!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokojová fontána se světelnou koulí 

  • Výška je cca 24 cm
  • Šířka je cca 26 cm

Materiál: polyresin (syntetická pryskyřice), povrchová úprava: imitace pískovce. Jedná se o funkční interiérovou fontánku s oběhovým čerpadlem vody a světelnou koulí.

Návod na použití pokojové fontánky:

Po opatrném rozbalení pokojové fontánky, jí postavte na stůl. Zalijte čerpadlo které musí být zcela potopeno. Zastrčte zástrčku do zásuvky a zapněte. Oběhové čerpadlo bude hnát vodu stále dokola. Po čase může, dojde k přirozenému odpařování vody, vodu dle potřeby dolévejte. Kontrolujte pravidelně před každým zapnutím množství vody, aby čerpadlo ve fontáně nejelo na prázdno (může dojít k poškození - spálení čerpadla). Na tuto vadu nemůže, být reklamace uznána. Při dodržení těchto pokynů Vám bude pokojová fontánka se světelnou koulí dlouho sloužit a dělat radost.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pokojové fontánky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: