Pokojová fontánka

Kód: MC-GD-113/12761
Neohodnoceno
1 115 Kč 921,49 Kč bez DPH
Dostupné na objednávku
Můžeme doručit do:
17.5.2021

Jednoduše krásná a elegantní Pokojová fontánka Vám zaručí harmonické večery. Nic víc než zurčení vody. Dejte si nohy nahoru a přečtěte si nějakou hezkou knihu při poslechu přelévající se vody. Tato fontánka s neotřelým designem je vyrobena ze syntetické pryskyřice, vypadá však téměř jako z pískovce. Na první pohled to nikdo nepozná. A přitom ji můžete mít klidně i na zahradě. Tak hezky relaxujte!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokojová fontánka

  • Výška je cca 36 cm
  • Šířka je cca 21 cm

Materiál: polyresin (syntetická pryskyřice), povrchová úprava-imitace pískovce. Jedná se o funkční interiérovou fontánku s oběhovým čerpadlem vody.

Návod na použití pokojové fontánky:

Po opatrném rozbalení pokojové fontánky, jí postavte na stůl. Na fontánce se nachází kousek molitanu, který je přilepen. (Neodlepujte!) Přes tento molitan nalejte cca 0,3 dcl vody. Zastrčte zástrčku do zásuvky a zapněte. Oběhové čerpadlo bude hnát vodu stále dokola. Po čase může, dojde k přirozenému odpařování vody, vodu dle potřeby dolévejte. Kontrolujte pravidelně před každým zapnutím množství vody, aby čerpadlo ve fontáně nejelo na prázdno (může dojít k poškození - spálení čerpadla). Na tuto vadu nemůže, být reklamace uznána. Při dodržení těchto pokynů Vám bude pokojová fontánka dlouho sloužit a dělat radost.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pokojové fontánky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: