Půlmaska ďábel hrůzy

Kód: MW-117666
Neohodnoceno
441 Kč 364,46 Kč bez DPH
Dostupné na objednávku
Můžeme doručit do:
17.5.2021

Ďábel, řecky diabolos „pomlouvač, žalobce“ je ztělesnění člověka nepřátelských sil. V křesťanství je ztělesňován jako protivník Boží nebo zlý duch. V běžném životě je Ďábel často používán v přeneseném významu „ďábelské masová směs“ = ostrá směs), ale i označení pro budoucí plány „ďábelský plán“. Jestli máte ďábelský plán, Půlmaska ďábel hrůzy vám nesmí chybět.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Půlmaska ďábel hrůzy

Můžete s ní tudíž ohromit, potěšit, či někoho i vyděsit doslova nesčetněkrát! Maska Vám poskytne i velmi dobrý komfort při nošení. Pokud chcete upoutat a mít originální kousek, zakupte si Půlmaska ďábel hrůzy!

Půlmaska ďábel hrůzy, řinčení řetězů a řev patří k čertovskému doprovodu Mikuláše. Děti se ho bojí a slibují, že už budou hodné, aby je nestrčil do pytle. Ale jak se čert dostal k tomuto povolání? Dozvíte se v našem článku „ Proč chodí čert a Mikuláš“.

Parametry:

  • materiál: pěnový latex
  • univerzální velikost na dospělého člověka
  • jedná se půlmasku, která zakrývá obličejovou část
  • vzadu je opatřena gumičkou

Tip: K masce ďábla doporučujeme použít vhodná líčidla, aby tento přechod nebyl znatelný. Takzvanou ''třešničkou na dortu'' pak mohou být kontaktní čočky, které celé umělecké dílo dokonají.

Půlmaska ďábel hrůzy

Doplňkové parametry

Kategorie: Masky Čertů a Démonů
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: