Půlmaska sériový vrah Zack

Kód: MW-117477
Neohodnoceno
655 Kč 541,32 Kč bez DPH
Dostupné na objednávku
Můžeme doručit do:
27.1.2021

Tuto masku vyrobil ručně filmový výtvarník z měkkého pěnového latexu. Oproti konkurenčním gumovým či umělohmotným maskám se v tomto případě jedná o masku velmi dobré kvality. Půlmaska sériový vrah Zack získává na přesvědčivosti a živosti, s jakou je se setkáte jen u profesionálních filmových FX masek vyráběných na míru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Půlmaska sériový vrah Zack

Tato maska se inspirovala sériovým vrahem, který se jmenoval Ronald Zack Simmons. Byl to seržant armády Spojených států amerických a je mu přisuzován největší rodinný masakr v historii Ameriky. V pouhých 17 letech opustil školu, aby vstoupil do armády a ve dvaceti se oženil. Se svou ženou žil dalších 27 let a zplodil s ní 7 dětí. V armádě dosáhl vysokého postu a získal několik ocenění, ale když po 22 letech ve službě zplodil dítě se svou dcerou, musel utéct ze země. To bylo v roce 1983 a na Vánoce 1987 se rozhodl, že celou svoji rodinu vyvraždí.
Opatřil si zbraň, 22. 12. přišel domů a zastřelil svou manželku a syna, když ho přišli přivítat. Poté uškrtil svou tříletou dceru a čekal, až se vrátí se školy ostatní čtyři děti. Řekl jim, že pro ně má vánoční dárky, ale dá jim je samostatně vzadu za domem. Postupně každého z nich škrtil a utopil v sudu s dešťovou vodou. Po Vánocích přijeli na návštěvu ostatní členové rodiny. Ronald nejprve zastřelil svého syna a jeho manželku a poté utopil jejich 20měsíčního syna. Další obětí dcera, se kterou měl incestní vztah, její manžel, jeho sedmiletá dcera (a zároveň vnučka) a jeho 21měsíční vnuk. Mrtvá těla vyrovnal v obývacím pokoji a odešel do baru na drink. Zbytek večera se díval na televizi.
Než došel na policii, zastřelil ještě další lidi, kteří mu nějak ublížili, a zatčení se vůbec nebránil. Byl odsouzen za 16 vražd, trest smrti přijal s tím, že si ho zaslouží a zamítl odvolání. 25. června 1990 byl popraven smrtící injekcí.

Parametry:

  • 1ks masky (univerzální velikost pro dospělého člověka)
  • Materiál: latex

Zatímco běžnou masku můžete po jednom použití zahodit, tato půlmaska sériový vrah Zack má díky své extrémně odolné konzistenci materiálu velmi dlouhou životnost. Maska Vám poskytne i vysoký komfort nošení. Jsou v ní vytvořeny otvory pro oči a nos. V latexové masce tak můžete dobře vidět a dýchat. K masce doporučujeme zakoupit vhodnou paruku, Budete tak v masce k nepoznání.

Tip: Pokud by Vás půlmaska sériový vrah Zack do očí tlačila, vezměte nůžky na nehty a zvětšete opatrně oční otvory. Maska je v zadní části opatřena gumičkou, kterou si přetáhnete na zadní část hlavy, maksa vám poté bude držet na obličeji.

Doplňkové parametry

Kategorie: Masky sériových vrahů
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: