Quaterback zuby

Kód: MW_100150
Neohodnoceno
320 Kč 264,46 Kč bez DPH
Dostupné na objednávku
Můžeme doručit do:
17.5.2021

Rugby jsou velice tvrdý sport, při kterém často dochází k újmě na zdraví. Tyto sporty jsou však obdivovány a velice dobře sponzorovány. Pokud jste jedním z fanoušků rugby nebo si chcete jen udělat legraci, pořiďte si Quaterback zuby a staňte se terčem obdivu, jistě rozesmějete nejednoho kamaráda.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Quaterback zuby

Dodávka falešných zubů obsahuje dentální hmotu pro perfektní usazení chrupu v puse.

Zuby z kvalitního akrylu nasadíte rychle za pomocí přiložené dentální hmoty. Zuby se nosí pohodlně, neomezí Vás při mluvení ani pití nápojů! Na Váš převlek nikdo nezapomene, a to i díky kvalitnímu zpracování a cool designu těchto umělých zubů.

Specifikace:

  • Materiál: Dentální polyakryl, Dentální hmota: silikon
  • Oficiálně licencovaný produkt
  • Obdržíte: 1x Quaterback zuby, Dentální hmotu

Návod, jak správně nasadit umělé zuby:

  1. Vytlačte veškerý silikonovou hmotu z obou přiložených sáčků. Obě složky rychle spolu promíchejte konečky prstů (cca 10 sekund), až získá směs jednolitý barevný tón. Poté z materiálu vytvarujte tenkou rolku v délce umělého chrupu.
  2. Vložte rolku do umělého chrupu. Poté dentální hmotu opatrně a rovnoměrně vpěchujte do umělého chrupu, dokud nezačne silikon vystupovat z otvoru na dolní straně.
  3. Posaďte chrup na střed svých zubů, poté je opatrně přitlačte, až Vaše zuby narazí na pevnou umělou hmotu. Jazykem urovnejte dentální hmotu mezi patro a umělý chrup. Hmota tuhne cca 5 minut. Poté můžete uvolnit přítlak na umělý chrup.

Doplňkové parametry

Kategorie: Upíří zuby, falešné zuby
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: