Upíří zuby

Kód: MW-104516
Neohodnoceno
382 Kč 315,70 Kč bez DPH
Skladem (1-3 dny) (2 ks)
Můžeme doručit do:
1.10.2021

Upíří zuby z akrylu nasadíte rychle za pomocí přiložené dentální hmoty. Zuby se nosí pohodlně. Příliš Vás neomezí při mluvení ani pití nápojů! Na Váš převlek nikdo nezapomene, a to i díky kvalitnímu zpracování a cool designu těchto upířích zubů. Zuby mají identickou nažloutlou barvu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Upíří zuby

Dodávka upířích zubů obsahuje:

  • celé horní zuby, nikoliv jen samotné špičáky!
  • dentální hmotu pro perfektní usazení zubů v ústech
  • materiál: Dentální polyakryl, Dentální hmota: Silikon

Návod k použití:

  1. Vytlačte veškerou silikonovou hmotu z obou přiložených sáčků. Obě složky spolu rychle promíchejte konečky prstů (cca 10 sekund), až získá směs jednolitý barevný tón. Poté z materiálu vytvarujte tenkou rolku v délce umělého chrupu.
  2. Vložte rolku do umělého chrupu. Poté dentální hmotu opatrně a rovnoměrně vpěchujte do umělého chrupu, dokud nezačne silikon vystupovat z otvoru na dolní straně.
  3. Posaďte chrup na střed svých zubů, poté je opatrně přitlačte, až Vaše zuby narazí na pevnou umělou hmotu. Jazykem urovnejte dentální hmotu mezi patro a umělý chrup. Hmota tuhne cca 5 minut. Poté můžete uvolnit přítlak na umělý chrup.
  4. Upíří zuby nejsou určeny na jedení, před jídlem je prosím vyjměte z úst.
  5. Dentální hmota způsobí, že umělý upíří chrup přilne k Vašim zubům, nikoli, že jej k Vašim zubům pevně přilepí. Tento umělý prvek z Vašich úst pak tahem ze zubů jednoduše stáhnete. Případné zbytky dentální hmoty odstraňte prsty. Hmota je v ústech chuťově přijatelná. Pokud by Vám dochuť přesto vadila, stačí si vyčistit zuby kartáčkem a zubní pastou.

Upír je tvor vyskytující se v mýtech, legendách či v hororech. Živí se krví, kterou pije svým - zpravidla lidským - obětem. V původní mytologii Slovanů, ale též Germánů se upíremstával člověk zemřelý nečistým způsobem (sebevrah, popravený zločinec). Upír za nocích vstával a v převlecích se vypravoval mezi lidi. Svou oběť ovládl uhrančivým pohledem a po omámení se do ní zakousl upířími zuby a sál pro něj životodárnou tekutinu - krev.

Doplňkové parametry

Kategorie: Upíří zuby, falešné zuby
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: